River Demo Foto Punkt - diPhoto Online

Login

Informacje

Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski. Przy realizacji zamówień współpracujemy z firmą kurierską UPS. Odbiór osobisty jest możliwy po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas składania zamówienia. Klient wybiera dowolną formę płatności w momencie składania zamówienia. Jeżeli zatem, wybierze płatność przelewem, oczekiwać będziemy na pojawienie się pieniędzy na rachunku bankowym:


Sposoby dostarczenia:

♦ U kuriera
♦ W punkcie odbioru


Sposoby płatności:

♦ Przelew
♦ PayU płatność internetowa

Odbitki drukowane są w najnowszej technologii DRY LAB, co pozwala na ekspresowy druk w najwyższej jakości i przystępnej cenie. Od tradycyjnych labów technologię drylab wyróżnia przede wszystkim powtarzalność kolorów (w tradycyjnych labach dużo zależy od warunków, użytej chemii i częstotliwośći drukowania zdjęć), jeszcze większa ostrość obrazu, jeszcze lepsza kolorystyka odbitek. Dodatkową zaletą jest fakt, że do druku na DryLabach nie wykorzystuje się szkodliwej dla środowiska chemii, tak więc wydruki takie są w stu procentach przyjazne środowisku.

Formaty powyżej 21x30 plotowane są na najwyższej klasy ploterze mikropigmentowym EPSON Stylus Pro 9900 który cechuje doskonałe odzwierciedlenie przestrzeni barwnej i wystawiennicza jakość. Nie przez przypadek wydruki na tej maszynie wykorzystuje się przy reprodukcji dzieł sztuki.


© STUDIO FM Elżbieta Deja, ul. Amona 40Ł, 81-601 Gdynia, |